Programy na eventy

Originálně na přání vytvoříme akci dle Vašich představ. Zejména divadelní jeviště a filmová plátna jsou naší parketou, už více jak deset let spolupracujeme jako choreografové s režiséry mnoha žánrů a jsme tedy schopní vytvořit akci na klíč přesně dle požadavků náročného klienta. Staňte se s námi Che Guevarou, Jamesem Bondem, kapitánem Amerikou nebo krásnou Mata Hari

 

Stage combat je specializovanou divadelní technikou komponovanou tak, aby vytvořila iluzi reálného fyzického boje s vyloučením jakéhokoli zranění účinkujících. Své místo zaujímá především v divadelních činohrách, ale také v operních a baletních produkcích. Tento výraz je používán i neformálně jako označení choreografií boje v dalších mediálních tvorbách, včetně filmové a televizní. V podobě tréninků bojového umění je stage combat častým předmětem studia herců a tanečníků a úzce souvisí i s praktikami filmových kaskadérů.

 

Gladiátoři – Pons

Představení pro náročné Vás strhne mezi veterány arény, do boje o pons a věčnou slávu. Gladiátorská show světového formátu, která slaví úspěchy u nás i v zahraničí. Projekt Tavrvs Familia Gladiatoria byl jako jediný v Evropě postaven na přesných replikách gladiátorského vybavení nalezeného v Pompejích.

 

Železná koruna severu

Výpravné představení inspirované skandinávskými legendami o vikingských a varjažských válečnících. Příběh ze severu Evropy odehrávající se v desátém století, vás provede sporem dvou králů o jednu zemi, jeden trůn a železnou korunu severu.

 

Gladiátoři – Aréna

Gladiátorská show, ve které uvidíte, jak bojovali gladiátoři v arénách za největšího rozmachu římského imperia.Souboje podané akční filmovou formou, umocněné komponovanou hudbou ve Vás zanechají jedinečný dojem. Jako divák budete moci ocenit originalitu výzbroje, výstroje a bojového stylu každého gladiátora.

Vikingové - hrdinové severu

Veselá loupežná výprava vikinského náčelníka jarla Bjorna do České kotliny, které se dobrovolně či nedobrovolně zúčastní i malí a velcí diváci.

Gotika

Rytířský turnaj pořádaný pro pobavení šlechty na dvoře Benátského dóžete. Ve středověkých hrách se utkají představitelé čtyř šlechtických rodů. Součásti představení je i boj s ohněm, je tedy vhodné i pro večerní show.

Piráti – Truhla

Groteskní šermířská etuda o dvou nešikovných pirátech a jedné tajemné truhle..

Křižáci – Dobyvatelé svaté země

Bojovníci ve jménu Boha a víry, kteří ve svatých válkách nešetřili nic a nikoho. Označeni bílým křížem bojovali proti nepřátelům křesťanství za život věčný v Království Nebeském.

Mafie

Chicago, 30. léta minulého století. Bary, tanečnice, špinavé peníze a ostré zbraně. vystoupení zasazené do doby prohibice, kdy alkoholu bylo málo a mafie určovala jeho cenu. Přestřelky, rvačky a kabaretní tanečnice, vše záleží na Vašem záměru. Rozsah a děj představení koncipujeme na míru dle přání zákazníka. I Vy se můžete stát mafiánským bossem.

Kurýr – Kontrakt

Moderní show, při které si užijete naživo filmovou akci jako z Hollywoodu. Představení zahrnuje střelbu i patřičný “fullcontact” a samozřejmě úspěšné doručení zásilky.

 

Výběr našich klientů

Historické vzdělávání

Jsme přesvědčení, že učení by měla být zábava, použijeme naše znalosti a dovednosti aby se děti a dospělí vydali na vzrušující cestu za poznáním do minulosti.